Martin Blažek
zpěv, klávesy, kytara

Michal Walter
zpěv, kytara

Milan Chlup
baskytara

Vít Blažek
bicí

Kapela Artmosféra vznikla v roce 2011. Uskupení muzikantů značí tvorbu vlastní autorské hudby. V posledních letech se umisťují v žebříčku Českého slavíka v kategorii Hvězda internetu, za sebou mají nespočet koncertů mimo jiné i na festivalech Colours of Ostrava, Votvírák, Mezi ploty, Sázavafest, Rock For People, Open Air Music Fest Přeštěnice, Smetanova Litomyšl, či televizní vystoupení např. ve Snídani s Novou.

V roce 2016 vydali svoje druhé CD s názvem „Červenej nos“, které kapela pokřtila ve velkém stylu v pražském music baru La Loca za přítomnosti zvučných jmen české hudební scény. Role kmotrů se ujali Ondřej Soukup, Ondřej Gregor Brzobohatý a David Solař.

V roce 2017 složili hudbu ke spotu k nové kampani projektu Srdcerváči. Videoklip k jejich písni „Sen čeká za dveřmi“ vznikl pro internetovou televizi Stream.cz, kde je od února 2019 ke shlédnutí. V distribuci Supraphonu vyšel 15.11.2019 nový singl a klip „Ke štěstí“, který kapela natočila pod producentským dohledem Jana P. Muchowa.

Artmosféru můžete slyšet mimo jiné na rádiích: Fajn Rock Music, Proglas, Kiss, Rádio Contact Liberec, Radio Beat, nebo Patriot.